İşlerinizi Dijitale Taşıyoruz!

Efil Digital olarak modern web tasarım trendlerini en güncel yazılımlarımızla bir araya getirerek kurumsal kimliğinizi internette en iyi şekilde yansıtabileceğiniz yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar yapıyoruz. Hedeflerinizi ve beklentilerinizi öncelik alarak kişisel ya da kurumsal markanızın büyümesine katkı sağlayacak, teknik altyapısı güçlü, fonksiyonel, mobil uyumlu ve güvenli web tasarım projeleri üretiyoruz.

Size Özel Tasarım

Web tasarım hizmetimizin ilk ayağı olarak ihtiyaç analizi yapıyor, mevcut web sitenizdeki geliştirilmesi gereken yönleri, yazılım hataları ve eksikliklerini tespit ediyoruz. Zamanın gerisinde kalmış web sayfalarınızı yüksek kullanıcı deneyimi sunan, sade ve anlaşılır, kurumsal kimliğinizi yansıtan modern ve özgün tasarım anlayışıyla hazırlıyoruz.

%100 SEO Uyumlu İçerikler

İyi bir tasarımın tamamlayıcısı olarak arama motorları ve kullanıcı odaklı bir içerik stratejisi oluşturuyor, sektörünüzün ve markanızın ziyaretçiler tarafından hangi hedef kelimelerle arandığını analiz ediyoruz. Web site içeriklerinizi hem arama motorlarında üst sıralarda yer alacak hem de ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek şekilde, bilgi edinmeleri ve faydalanmaları için alanında uzman içerik editörlerimizle yazıyoruz.

Organik arama sonuçlarında sizi yukarıya taşıyacak, kullanıcı sorularına doğru yanıt veren, özgün ve ilgi çekici içeriklerle rakiplerinizden farklı olmanızı sağlıyor, markanızın hızla büyümesine destek oluyoruz.

Responsive Tasarım

Responsive kodlama ve yüksek tasarım standartlarımızla web sitenizin tüm cihazlarda sorunsuz çalışmasını sağlıyor; görsel boyutlarından içerik yerleşimlerine, mobil menü tasarımından arama butonu ve iletişim seçeneklerine kadar tüm bileşenlerinin cep telefonlarına uyumlu olmasına dikkat ediyoruz…

Türkiye nüfusunun %85’inin mobil internet kullanıcısı olduğunu biliyor musunuz? Bu kitleye eksiksiz ve etkileyici bir web sitesiyle ulaşmanızı istiyoruz!

Maksimum Page Speed Değerleri

En gelişmiş uygulamaları kullanarak web sayfalarınızın tamamının hızlarını analiz ediyor, yavaş açılmaya neden olan sorunları tespit ediyoruz. Çıkan sonuçlara göre görsel optimizasyon yapıyor, HTML, JavaScript ve CSS kodları ile ilgili hataları çözüyor, mobil sayfaları güncelliyor, dosyaları küçültüyoruz. Masa üstü ve mobil sitenizin hızlı açılmasını sağlıyoruz.

Hiç kimse yavaş açılan ve uzun sürede yüklenen internet sitelerini sevmez! Masaüstünde %100, mobilde %95 açılış hızını Web Home ile yakalayın…

Çoklu Dil Desteği

Tasarımını yaptığımız tüm web siteleri için İngilizceden Rusçaya, Çinceden Almancaya, Fransızcadan İtalyancaya kadar tüm dünya dillerinde destekliyoruz. Gelişmiş yazılım altyapısı sayesinde web sayfalarınızı farklı dillerde kullanmanızı sağlıyor, rakiplerinizin yer aldığı tüm ülkelerde sizi ilk sıraya çıkaracak web tasarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Web Home olarak sadece Türkiye’deki müşterilerimiz için değil dünyanın her yerinden firma için global hizmet kalitesi sunuyoruz.

Bizimle Çalışmak İstiyorsanız İletişime Geçin

İşlerinizi dijitale taşıyalım!